باران بکس | دانلود وی اس تی | دانلود پلاگین | آموزش تنظیم | اف ال استودیو | سمپل و لوپ

باران بکس | آموزش آهنگسازی و تنظیم

اطلاعیه :

برخی از فایل های آپلود شده در ماههای آبان و آذر 97 ، به دلیل آنچه تغییر سرور از سمت سرور ( بدون هماهنگی با باران بکس ) به ما اعلام شده است ، موقتا امکان دانلود ندارند. تیم باران بکس در حال پیگیری لحظه ای برای رفع سریعتر این موضوع می باشد. پیش بینی می شود تا 48 ساعت آینده برای دانلود برخی از فایل ها با اختلال مواجه شوید. با سپاس فراوان از شکیبایی شما

پروژه تنظیم آهنگ صد سال از بهنام بانی

 

سورپرایز بی نظیر و جدیدی از باران بکس برای اولین بار در ایران ! ارائه تنظیم های بازسازی شده Remake کارهای هیت موجود در بازار با کیفیت فوق العاده بالا و استثنایی …

 

دانلود پروژه تنظیم آهنگ صد سال از بهنام بانی :

 

برای شروع این پروژه و در این پست ، پروژه تنظیم آهنگ صد سال از بهنام بانی توسط باران بکس به صورت کامل و با بالاترین درجه استاندارد و با تمپو و گام اصلی ، کاملا لاین بندی شده و شکیل ، بازسازی و تحت فایل پروژه اف ال استودیو قابل دسترس و استفاده می باشد. در این آهنگ از دو مدل ریتم 6.8 گیتار نیز استفاده شده است که این دو ریتم نیز هم به صورت جداگانه و با فرمت MIDI ( برای استفاده در Real Guitar ) و هم به صورت اجزای تنظیم این آهنگ در محتوای دانلودی موجود می باشند.

 

برای اکثر عزیزانی که در ابتدای راه تنظیم آهنگ بخصوص در سبک پاپ هستند ، دستیابی به فرم های روز چیدمان خط Drums ، بیس لاین ، ریتم ها و سایر اجزای آهنگ های مطرح روز مارکت ، امری بسیار مهم ، حیاتی و یک هدیه با ارزش به حساب می آید. حتما برای شما نیز پیش آمده که به هنگام گوش دادن به یک آهنگ جدید از یک تنظیم کننده مطرح ، با دنیایی از ابهامات در خصوص چگونگی ساخت اجزای مختلف آن مواجه شوید. به همین دلیل ، باران بکس در یک پروژه جدید ، اقدام به ساخت تنظیم های بازسازی شده و یا همان Remake کردن آثار هیت موجود در مارکت کشورمان در موسیقی پاپ تحت عنوان پروژه تنظیم در اف ال استودیو نموده است. با دستیابی به پروژه تنظیم ، میتوان تمامی گمشده ها و ابهامات خود را بدست آورید. تجربه ای لذت بخش و کاربردی که تمامی شاه راهها و تکنیک و ترفند های تنظیم آهنگ مد نظر را برایتان پدیدار می سازد.

 

برای مشاهده توضیحات بیشتر در خصوص این مجموعه بی همتا و شنیدن دموهای صوتی از پروژه به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

 

اجزای مختلف پروژه تنظیم آهنگ صد سال از بهنام بانی :

تمام لاین های اصلی جهت دهنده به سبک و ریتم یک آهنگ مانند لاین درامز شامل چیدمان Kick , Clap , Snare , Hi Hat و پاساژها درامز ، لاین بیس Bass آهنگ در ورس های مختلف ، ملودی سازها ، آکورد و توالی آکوردهای آهنگ و هرآنچه در تنظیم اصلی آهنگ موجود است ، در تنظیم بازسازی شده به صورت مو به مو و با دقیق ترین حالت پیاده شده است. جنس صداها نیز بیشترین شباهت به صدای اصلی و تنظیم اصلی خواهند داشت که در دمو های صوتی پروژه قابل تشخیص است.

 

اما این تمام ماجرا نیست ! به همراه پروژه تنظیم آهنگ ، آنالیز تصویری ملودی و تنظیم آهنگ انتخاب شده از نظر فنی ( هارمونی ، چیدمان ، آکورد گذاری ، لاین بندی و … ) نیز به همراه این پروژه ضمیمه شده است که خود حاوی نکات بسیار زیادی در خصوص نوع تنظیم است و کمک شایانی در ملودی سازی ، انتخاب آکوردها و توالی آکوردهای جذاب ، مناسب و پرطرفدار خواهد نمود.

 

همانطور که میدانید در تنظیم یک آهنگ ، در ابتدا لاین درامز و سپس لاین Bass به کار جهت داده و به اصطلاح سبک و ریتم کار را مشخص می کنند و در درجه دوم نیز ، نوع ورس بندی و پارت بندی و توالی آکوردهای مربوط به هر قسمت از ملودی و تنظیم ، چارچوب های فنی آن ملودی و تنظیم و در نهایت آهنگ را مشخص می نمایند. تمامی این موارد را میتوانید در پروژه تنظیم بازسازی شده و فایل آنالیز تصویری اختصاصی که توسط باران بکس تولید شده اند ، متوجه شده و به سوی حرفه ای شدن در ملودی سازی و تنظیم پیش بروید.

 

این مجموعه دانلودی شامل سه بخش می باشد. قسمت اول ، فایل تنظیم بازسازی شده به همراه فایل های WAV تحت عنوان پروژه اف ال استودیو ؛ قسمت دوم ، آنالیز تصویری ملودی و تنظیم این آهنگ تحت عنوان یک پوستر نفیس و قسمت سوم ، 2 ریتم گیتار ریتم 6.8 استفاده شده در این تنظیم با فرمت MIDI برای استفاده در سایر پروژه های تنظیم ریتم 6.8 به همراه آموزش استفاده می باشد. در واقع با دریافت این محصول ، به سه محصول ذکر شده دسترسی خواهید داشت. تصویری از محتویات دانلودی پس از خارج کردن از حالت فشرده را در ذیل مشاهده می نمایید :

 

پروژه تنظیم آهنگ صد سال از بهنام بانی

محتویات داخل بسته دانلودی :

فایل FLP اف ال استودیو پروژه تنظیم آهنگ صد سال از بهنام بانی به صورت کامل منظم ، لاین بندی شده و شکیل
تمامی فایل های WAV استفاده شده در تنظیم
2 فایل MIDI ریتم نوازی 6/8 گیتار پاپ نوشته شده برای وی اس تی Real Guitar
+ فایل ویدئویی راهنمای استفاده از ریتم گیتار در سایر پروژه ها با کیفیت بالای 720p
فایل تصویری آنالیز ملودی و تنظیم آهنگ صد سال / بهنام بانی

 

پیش نیاز ها :

نرم افزار FL Studio نسخه 12 و یا بالاتر
وی اس تی reFX Nexus ( اکسپنشن های Classical , XP Guitars و Piano )
وی اس تی Real Guitar نسخه 3 و یا بالاتر

 

دمو های صوتی پروژه :

 

قسمت Intro و بخشی از Verse اول آهنگ :

 

قسمت ترجیع بند ( ریتم گیتار 6.8 نوع اول در این قسمت قابل شنیدن است ) :

 

قسمت Overture که به طور کامل نت نویسی و بازسازی شده است :

 

قسمت Verse دوم آهنگ :

 

قسمت تکرار ترجیع بند ( ریتم گیتار 6.8 نوع دوم در این قسمت قابل شنیدن است ) :

 

نکته : صدای خواننده به صورت یک لاین Karaoke و با ولوم بسیار پایین بر روی تنظیم قرار گرفته است و کاملا و جدا و قابل حذف از پروژه می باشد. )

 

دریافت مجموعه شامل فایل تنظیم ، ریتم های گیتار و آنالیز تصویری :

به مدت محدود و تنها با هزینه بسیار اندک 99.900 تومان ، 49.900 تومان میتوانید اقدام به خرید این مجموعه نفیس نمایید. پرداخت به صورت آنلاین انجام شده و بلافاصله پس از پرداخت ، لینک دانلود مجموعه شامل تمامی موارد ذکر شده برای شما نمایان خواهد شد و نسخه ای از فاکتور خرید و لینک های دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 

49900 تومان – خرید

 

 

سایر موارد :

لازم به ذکر است پروژه تنظیم ، صرفا تنظیم آهنگ بوده و پروژه میکس و مستر نشده است. به دلیل استفاده وی اس تی خاص و اندک و استفاده بیشتر از پلاگین های داخلی میکسر اف ال استودیو ( مانند Fruity Reverb و … ) جهت سهولت در اجرای پروژه ، ممکن است با جایگزین کردن صدای لاین ها با یک وی اس تی بهتر و پر حجم تر صدای بهتری را دریافت نمایید. طبیعتا در خصوص سازهای زنده نیز این مساله صدق می کند و با وجود پیاده سازی فوق العاده دقیق سازها توسط وی اس تی ، نباید انتظار شنیدن کیفیتی مشابه نوازندگی ساز زنده را در تنظیم داشته باشیم.

 

توافقنامه :

فایل تنظیم بازسازی شده و همچنین آنالیز تصویری ملودی و تنظیم آهنگ ها ، شامل روزها و ساعت ها کار و تلاش بی وقفه مجموعه باران بکس و کاملا اختصاصی باران بکس می باشد. قیمت گذاری این محصول نیز براساس ارزش بالای این مجموعه و مدت زمان زیاد تهیه آن ، بسیار بسیار منصفانه انجام شده است و قیمت اصلی آن براساس ارزش محتوا ، چندین برابر قیمت درج شده می باشد. ضمنا ، هرگونه استفاده سوء و خرید و فروش آنها در سایت وب سایت ها و به هر نحو ممنوع و پیگرد قانونی دارد. اما هرگونه ایده برداری و یا استفاده از لاین های تنظیم و پروژه در هر پروژه تجاری کاملا مجاز می باشد. لطفا به حقوق مولفین احترام بگذارید.

 

مطالب مشابه

بازخورد و سوالات(8 دیدگاه)

 1. امیر گفت:

  سلام
  نوشته بودید فایل های wave ،ینی تمامی اصوات که وارد اف ال میشن بعد از دانلود سورس بازسازی شما نیست؟فایل صوتی هستن؟
  یا ما میتونیم کاملا خط درام و . . . ببینیم و یا حتی تغییر بدیم؟
  امیدوارم خوب منظورمو رسونده باشم

  و سوال دوم ایا در این فایل نکته اموزشی هم قرار دادید یا خیر؟
  ممنون

 2. BaranBax گفت:

  سلام ، کاملا میتونید همه ی لاین ها رو از جمله لاین درام رو تغییر بدید. فایل های WAV منظور جنس FX و افکت ها و جنس فایل های Drums و … هستش …
  یک تصویر تحت عنوان آنالیز هارمونی و تنظیم این آهنگ نیز در فایل دانلودی موجود هستش که اطلاعات فنی و هارمونی آهنگ رو بیان کرده است.

 3. ali گفت:

  با سلام شما تو متن این پروژه نوشتید که ریتم گیتار هم هست و همچنین آموزش استفاده از ریتم گیتار . اما در پوشه ریتم گیتار فقط آموزش هست و فایلهای میدی گیتار نیستش

 4. BaranBax گفت:

  وقت بخیر ، حالت MIDI دو نوع ریتم در پروژه تنظیم هستش و کاملا مشخصه … اگر نیاز به Export میدی هریک از ریتم ها دارید ، از طریق ایمیل و یا تلگرام وب سایت با ما در ارتباط باشید.

 5. محمد گفت:

  ویدیو اموزشی همه چیزو کامل توضیح میده؟
  و زمان ویدیو پقدر هست؟

 6. BaranBax گفت:

  ویدئوی آموزشی برای استفاده از ریتم ها هستش ، وگرنه پروژه که واضح هست و نیاز به ویدئوی آموزشی نداره

 7. بهامین جوادی گفت:

  سلام و خسته نباشید. آیا لاین های بیس و پیانو هم بصورت فایل midi وجود دارن تو این پروژه یا فقط بصورت wave هستش؟

 8. BaranBax گفت:

  سلام وقت بخیر. بله وجود دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

پست رایگان برای اعضای کانال تلگرام باران بکس