دوره جامع تئوری و هارمونی موسیقی باران بکس

تعداد شرکت کنندگان در دوره آموزشی تئوری و هارمونی موسیقی باران بکس تا به این لحظه 64 نفر می باشد. شما نفر بعدی باشید.

معرفی دوره :

دوره جامع تئوری و هارمونی موسیقی باران بکس ، یک دوره غیر حضوری برای یادگیری مفاهیم پایه موسیقی ، تئوری موسیقی و هارمونی موسیقی است. این دوره به صورت آموزش بر روی خطوط حامل و پیانو رول نرم افزارهای آهنگسازی تدارک دیده شده تا آموزشی منحصربفرد ، کاربردی و بی نظیر برای علاقمندان به موسیقی ، آهنگسازی و تنظیم باشد. دوره ای کاملا اصولی و جامع ، اما با روایت ساده که بیشترین نتیجه گیری را برای هنرجو به ارمغان خواهد آورد.

اطلاعات دوره :

– تعداد جلسات : 25 جلسه
– تعداد ترم : 3 ترم
– کیفیت : 1080p خارق العاده

– زبان : دو زبانه ( انگلیسی ، ترجمه فارسی )
– برگرفته از برترین متد آموزش تئوری موسیقی
– فایل تمرین جلسات : دارد
– فایل کوئیز و امتحان : دارد
– نمودارهای مورد نیاز : دارد
– فایل FLP جلسات : دارد
– ارتباط با مدرس : دارد ، به صورت پشتیبانی شبانه روزی

اهمیت تئوری موسیقی :

بی شک اهمیت یادگیری تئوری موسیقی بسیار زیاد است. هرآنچه ذوق و قریحه در وجود شما برای نوازندگی ، خوانندگی ، ساخت ملودی ، ساخت تنظیم و آهنگسازی وجود داشته باشد ، تنها زمانی شکوفا خواهد شد که به قواعد موسیقی و تئوری موسیقی آشنایی داشته باشید. بطور پایه در هر سبکی که علاقمند به فعالیت هستید می بایست تئوری و سپس هارمونی موسیقی را بدانید و به کار بگیرید. بی شک در آهنگسازی و تنظیم ، ضعف ، عدم آگاهی و عدم احاطه کامل به مباحث تئوری و هارمونی ، مشکلات عدیده ای را به بار خواهد آورد. حتی برای نوازندگان و خوانندگان نیز یادگیری تئوری باعث افزایش کیفیت نوازندگی و خوانندگی و درک بهتر آنان از قطعات ، ملودی و هارمونی های مختلف خواهد شد.

همه چیز از تئوری موسیقی شروع می شود :

موسیقی مانند هر زبان بین المللی دیگر الفبا و قواعد خاص خود را داراست. زمانی میتوانید به این زبان مسلط شده که با الفبای آن  آشنایی داشته باشید و از قواعد آن مطلع باشید. در این صورت میتوانید از ابزار موجود در وب سایت باران بکس ، نرم افزارها ، وی اس تی ها و هرآنچه مرتبط با موسیقی است استفاده کرده و اقدام به ساخت ملودی ، تنظیم و آهنگسازی نمایید و ساده تر از هرآنچه در تصور داشتید ، به رویای خود دست یابید. پس برای هرگونه فعالیت موسیقایی در قدم نخست می بایست به تئوری و سپس هارمونی موسیقی تسلط داشته باشید و اهمیت این مقوله بسیار بالاست.

نظر شرکت کنندگان در این دوره ، بزرگترین دستاورد و افتخار باران بکس :

پیش از هر چیز لازم است نظرات برخی از همراهان عزیز باران بکس و شرکت کنندگان در این دوره آموزشی را مشاهده نمایید. خوشحالیم این محصول فکر شده و ثمره ماهها تلاش و تحقیق در جهت رفع نیازهای کاربران در بخش تئوری و هارمونی موسیقی مورد رضایت کامل شما همراهان و هنرجویان عزیز قرار گرفته است. برای مشاهده نظرات روی هریک از اسلایدهای زیر کلیک کنید. برای مشاهده سایت نظرات به این پست مراجعه نمایید.

کامل ترین ، آسان ترین و سریع ترین دوره تئوری و هارمونی موسیقی :

در دوره آنلاین و جامع تئوری و هارمونی موسیقی باران بکس تمامی نیازها و خواسته های کاربران و هنرجویان اعمال شده و در نهایت محصولی به دست شما خواهد رسید که بدون شک بی نظیر ترین مجموعه یادگیری تئوری و هارمونی موسیقی در دنیای مجازی و حقیقی است. یک مجموعه کاملا حرفه ای ، فکر شده ، شکیل و جامع … یادگیری تئوری موسیقی در این دوره ، کاملا اصولی ، منطقی و کامل ، اما در عین سادگی و روان بودن بیان خواهد شد. به گونه ای که مفاهیم آموزشی هر درس را به سادگی فرا خواهید گرفت و ترس همیشگی شما از یادگیری تئوری موسیقی بطور کامل از بین خواهد رفت.

 

آموزش تئوری موسیقی و هارمونی موسیقی در کنار هم :

در تمامی دوره های آموزشی مجازی و حقیقی ، دوره تئوری و هارمونی دو دوره مجزا هستند. در ابتدا هنرجو ترم مربوط به تئوری موسیقی را گذرانده و سپس با صرف هزینه ای گزاف ، وارد ترم هارمونی موسیقی میشود. این دوره آموزشی شامل دو ترم اصلی است که در ترم اول ، مباحث تئوری موسیقی بطور کامل آموزش داده خواهد شد و در ترم دوم ، وارد مبحث هارمونی و آکوردها خواهید شد و در واقع با دریافت این محصول ، با یک تیر دو نشان بزنید و به دو ترم ارزشمند دست پیدا کنید. در واقع پس از گذراندن این دو تیم آموزش تئوری موسیقی می توانید بطور کامل آماده ساخت آهنگ و تنظیم شوید.

 

یادگیری همزمان تئوری موسیقی در خطوط حامل و پیانو رول ! بی نظیر تر از این ؟!

یکی از گلایه های همیشگی علاقمندان به مبحث یادگیری تئوری و هارمونی موسیقی این است که در تمامی آموزش های مجازی و دوره های آموزشگاهی در کشور ، تئوری موسیقی صرفا با استفاده از عبارات خشک و به شیوه قدیمی خطوط حامل و نت نویسی کلاسیک آموزش داده می شود. بی شک شیوه آموزش به صورت نت نویسی خطوط حامل بسیار مناسب است. اما در عصر حاضر نیاز به استفاده از مفاهیم و عبارات خشک و سنگین نیست و باعث دلزدگی هنرجو خواهد شد.

 

در دوره آنلاین و جامع تئوری و هارمونی موسیقی باران بکس شیوه یادگیری تئوری موسیقی به صورت خطوط حامل و به صورت بسیار ساده اما کامل و عمیق بیان خواهد شد و در کنار خطوط حامل ، تک تک آموزش ها نیز بر روی Piano Roll ( حالت پیانو در نرم افزارهای آهنگسازی مانند FL Studio ، Cubase و … ) نیز نمایش داده خواهد شد. بی نظیر تر از این ؟! بدین معنا که هنرجوی ما پس از اتمام دوره امکان ساخت آهنگ را هم به شیوه نت نویسی کلاسیک و هم در نرم افزارهای آهنگسازی فرا خواهد گرفت و این خواسته جمع کثیری از علاقمندان به تئوری موسیقی است که در این آموزش به بهترین نحو پیاده سازی شده است.

 

توصیه باران بکس به شما استفاده از این دوره برای بیشترین بازدهی است :

این دوره بی شک کامل ترین ، با کیفیت ترین ، برترین و کم هزینه ترین دوره آموزشی تئوری و هارمونی موسیقی است و این یک شعار تبلیغاتی نیست. سه ترم پیش نیاز ، تئوری و هارمونی در این دوره قرار گرفته که هزینه شرکت در هریک از دوره های حقیقی آنها رقم سرسام آوری خواهد شد و هیچ یک بدین صورت جامع نخواهند بود. در آموزش علاوه بر ترجمه فارسی از زبان انگلیسی استفاده شده است. زیرا برای یادگیری کامل می بایست به همراه زبان فارسی ، نام عبارات و اختصارات را در زبان انگلیسی نیز متوجه شوید. به دلیل ماهیت مجازی این دوره آموزشی ، امکان مشاهده چند باره ویدئوها و دسترسی دائمی به دوره وجود دارد. در صورتیکه در کلاس های حقیقی چنین امکانی برای شما فراهم نیست. این دوره آموزشی ماحصل تلاش چندین ماهه مدرس مجموعه و استفاده از استاندارد ترین متد آموزشی تئوری موسیقی در دنیاست. و حتی در این آموزش با اضافه شدن حالت Piano Roll ، اضافه شدن ترجمه فارسی ، نکات مهم به صورت اسلایدشو ، فایل های پروژه اف ال استودیو FLP ، کوئیز و امتحانات از هر درس و تمرین های مختلف میتوان به جرات گفت بیشترین بازدهی را با کمترین هزینه دریافت خواهید نمود. به همه این امکانات منحصربفرد ، وجود مدرس به عنوان پشتیبان دائمی را نیز اضافه نمایید. بهتر از این ممکن است !؟

پشتیبانی واقعی و منحصربفرد ! مدرس آموزش همواره در کنار شماست :

در این دوره ، باران بکس روش های مختلفی را برای ارتباط میان هنرجو و مدرس تدارک دیده است. شما هنرجوی عزیز میتوانید با خیال راحت جلسات آموزشی هر ترم را مشاهده کرده و در صورت وجود هرگونه سوال ، ابهام و متوجه نشدن برخی از قسمت های آموزش به شیوه های مختلف با مدرس در ارتباط باشید. مدرس در کمترین زمان با شما ارتباط برقرار کرده و پاسخ سوالات شما را به طور کامل بیان خواهد نمود. پشتیبانی آموزش و ارتباط با مدرس به سه شیوه متنی ، صدایی Voice و تصویری می باشد. کافیست پیغام خود را ارسال کرده و به پاسخ برسید. برای اینکار به صفحه پشتیبانی وارد شوید :

 

• یادگیری مبحث تئوری و هارمونی موسیقی از صفر تا صد

• یادگیری هنرجو به سه صورت نت نویسی خطوط حامل ، کلاویه های پیانو و همچنین پیانو رول Piano Roll

• آموزش به صورت ساده و روان اما در عین حال ، اصولی و کامل

• بدست آوردن توانایی نت خوانی ، نت نویسی و آهنگسازی

• آشنایی و یادگیری مباحث تئوری موسیقی

• یادگیری گام های موسیقی و فواصل موسیقی

• آشنایی و یادگیری مباحث هارمونی موسیقی

• یادگیری آکوردهای مختلف

• و هر آنچه در تئوری موسیقی نیاز به فراگیری است …

• افراد علاقمند به ورود به دنیای موسیقی

• افراد علاقمند به شروع موسیقی در هر سبک

• افراد علاقمند به یادگیری تئوری

• افراد علاقمند به نت خوانی و نت نویسی

• افراد علاقمند به آهنگسازی در نرم افزارها

• افراد علاقمند به نواختن یک ساز

• افراد علاقمند به خوانندگی

• افراد علاقمند به ساخت ملودی

• افراد علاقمند به فراگیری مبحث هارمونی ، گام و آکوردها

• افرادی که وارد مبحث آهنگسازی و تنظیم شده ، اما اطلاعات پایین آنها را با مشکل مواجه میسازد.

– توانایی نت خوانی و نت نویسی موسیقی

– توانایی شناخت گامها و آکوردهای هر گام

– توانایی ساخت گام های ماژور و مینور از هر آکورد

– توانایی ساخت آکورد های ماژور و مینور هر گام

– استفاده از توالی آکورد های مطرح برای آهنگسازی

– توانایی آهنگسازی به شیوه نت نویسی خطوط حامل

– توانایی آهنگسازی به شیوه Piano Roll در نرم افزارهای مانند اف ال استودیو و …

مبحث 1 – تعریف موسیقی
مبحث 2 – خط حامل
مبحث 3 – نُت
مبحث 4 – نامگذاری هجایی و الفبایی نُت ها
مبحث 5 – کلید موسیقی ( Clef )
مبحث 6 – میزان ( Bar )
مبحث 7 – نواک – زیر و بَمی صدا
مبحث 8 – اُکتاو
مبحث 9 – کشش نُت ها
مبحث 10 – سکوت ها
مبحث 11 – پرده و نیم پرده
مبحث 12 – شکل تمامی مباحث بر روی Piano roll نرم افزارهای آهنگسازی

جلسه 0 – معرفی دوره
جلسه 1 – معرفی ترم
جلسه 2 – گام های ماژور
جلسه 3 – گام های مینور
جلسه 4 – تمرین گام های ماژور و مینور
جلسه 5 – علامت های عرضی
جلسه 6 – دایره پنجم ها
جلسه 7 – درجات گام
جلسه 8 – فواصل
جلسه 9 – فواصل خاص
جلسه 10 – تمرین فواصل
جلسه 11 – معکوس فواصل

جلسه 0 – معرفی ترم
جلسه 1 – ساخت آکورد ماژور
جلسه 2 – تمرین ساخت آکورد ماژور
جلسه 3 – ساخت آکورد مینور
جلسه 4 – تمرین ساخت آکورد مینور
جلسه 5 – ساخت آکورد افزوده Aug و کاسته Dim
جلسه 6 – ادامه مبحث ساخت آکورد
جلسه 7 – معکوس آکوردها
جلسه 8 – آکوردهای دیاتونیک ( آکوردهای اصلی هر گام )
جلسه 9 – آکورد پنجم V و اول I
جلسه 10 – آکوردهای سیکس 6 و سون 7
جلسه 11 – اتمام دوره

سوالات متداول :

- آیا با معلومات صفر در مورد موسیقی میتوان وارد این دوره شد ؟

بله ، آموزش به گونه ای طراحی شده که در ترم پیش نیاز ، تمامی موارد پایه ای موسیقی از صفر به شما آموزش داده خواهد شد.

- آیا این دوره برای اشخاصی که پیش از این اقدام به یادگیری موسیقی و آهنگسازی به طور ناقص نموده اند ، مفید خواهد بود ؟

بله ، بسیاری از کاربران به صورت جسته و گریخته اطلاعاتی را در مورد تئوری موسیقی و آهنگسازی کسب کرده که بیشتر بطور تجربی است. سریعا نیز اقدام به آهنگسازی و ساخت موسیقی و یا نوازندگی میکنند که اغلب به دلیل طی کردن روش نامناسب با شبهات و مشکلات زیادی روبرو خواهند شد. حتی برای اشخاصی که پیش زمینه ای از تئوری و آهنگسازی دارند این دوره آموزشی بسیار مفید خواهد بود و تمامی ابهامات ذهنی بطور کامل مرتفع خواهد گردید.

- آیا مباحث برای همیشه در خاطر ما خواهد ماند ؟

آموزش به شیوه ساده ، اما جامع و کامل تمامی موارد را برای شما بیان می کند. اما توصیه میکنیم سه الی پنج روز برای هر جلسه از آموزش زمان گذاشته و حتما به هنگام مشاهده جلسات آموزش ، یک قلم و دفتر داشته و از موارد آموزش همانند دوره های حقیقی یادداشت برداری کنید. با بکار گیری این روش و تمرین کافی ، بی شک در مبحث تئوری و هارمونی یک نخبه خواهید شد.

- با وجود این همه اطلاعات در مورد تئوری و هارمونی ، شرکت در این دوره لازم است ؟

مطالب در سطح اینترنت و در آموزشگاههای حضوری برای ما قابل احترام است. اما تمامی موارد آموزشها به صورت کاملا گنگ و با ادبیات خشک و قدیمی ، به صورت جسته و گریخته و عدم اشاره به شاه کلید ها می باشد و در هیچ یک از دوره های آموزشی به شیوه همزمان یادگیری بر روی خطوط حامل و پیانو رول اشاره نشده است. هیچ دوره آموزشی شامل یادگیری تئوری و هارمونی موسیقی بطور همزمان نیست. و اما تمامی این موارد در این دوره به بهترین نحو ممکن وجود دارد. این دوره آموزشی بی شک کامل ترین ، ساده ترین و سریع ترین زمان رسیدن به موفقیت شماست.

- این محصول دانلودی است یا برای ما ارسال می شود ؟

این محصول به صورت دانلودی بوده و بلافاصله پس از خرید ، امکان دانلود و شروع آموزش وجود دارد.

- این دوره را تنها می توان بطور آنلاین مشاهده نمود ؟

خیر ، امکان دانلود این دوره آموزشی و مشاهده در سیستم کامپیوتر ، لپ تاپ و حتی موبایل وجود دارد. کافیست از فایل های دوره آموزشی پس از دانلود به هر نحو ممکن استفاده و به تماشای دوره بنشینید.

- هزینه این دوره بالاست !

این آموزش شامل سه ترم است. سه ترمی که برای دریافت بیشترین بهره کاربران ، ماهها صرف تحقیق ، ساخت و تولید آن شده است … ترم پیش نیاز که به مفاهیم اولیه تئوری میپردازد. ترم اول تئوری را بطور کامل بیان کرده و در ترم دوم به یادگیری هارمونی موسیقی خواهد پرداخت. هزینه شرکت در ترم های حضوری این دوره ها و نه به این صورت جامع ، به ازای هر ترم 500 الی 1 میلیون تومان می باشد. در واقع شرکت در این سه ترم به صورت آموزشگاهی ، هزینه چند میلیونی برای شما بهمراه خواهد داشت. ضمن اینکه هیچ یک از دوره های ذکر شده بدین صورت جامع و کامل نیستند. اما هزینه چند برابری نسبت به این دوره آموزشی را به شما تحمیل خواهند نمود. حتی در وب سایت های دیگر و دوره های مجازی آنلاین نیز هزینه حداقل 500 هزار تومان برای هر ترم ( و نه سه ترم تئوری و هارمونی موسیقی ) می باشد.

شرکت در دوره آموزشی آنلاین و پرداخت هزینه :

به مدت بسیار محدود با 45% تخفیف ، تنها با هزینه اندک و فوق العاده  219.900 119.900 تومان این دوره آموزشی شامل سه ترم کامل ( پیش نیاز ، تئوری و هارمونی ) به همراه پشتیبانی کامل و ارتباط با مدرس را بطور کامل دریافت نمایید. بلافاصله پس از پرداخت ، لینک دانلود دوره آموزشی برای شما نمایان خواهد شد و نسخه ای از فاکتور خرید و لینک های دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است پس از پرداخت هزینه امکان دسترسی به تمامی جلسات آموزش ، تمرین ها ، کوئیز ها و … برای شما فراهم خواهد بود و در هر زمان ممکن می توانید به تماشای جلسات بنشینید.

 

119900 تومان – خرید

توجه : دوره جامع تئوری و هارمونی موسیقی باران بکس یک محصول کاملا اختصاصی باران بکس و یک محصول فرهنگی ثبت شده است. هرگونه استفاده سوء و خرید و فروش آنها در سایت وب سایت ها و به هر نحو ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد. لطفا به حقوق مولفین احترام بگذارید.

تئوری موسیقی | هارمونی موسیقی