همکاری با باران بکس

 

باران بکس به عنوان اولین و با سابقه ترین وب سایت تخصصی آهنگسازی فارسی زبان در ایران ( 1392 – 1397 ) از تمامی شما علاقمندان به موسیقی و آهنگسازی ، دعوت به همکاری می نماید. امکان همکاری با ما به شکل های مختلف امکان پذیر می باشد. همکاری با باران بکس در موضوعات مختلف انجام می شود که برخی از مهمترین آنها در ذیل بیان شده است. در صورت تمایل برای همکاری در موضوعات ذکر شده و یا موضوعی خارج از این موارد ، فرم پایین این صفحه را تکمیل نمایید. همکاران ما در بخش پشتیبانی در کمترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهند بود. هم اکون شما نیز میتوانید به خانواده بزرگ باران بکس بپیوندید.

 

امکان همکاری در موضوعات زیر با باران بکس امکان پذیر است :

– ارسال مطالب گوناگون ( معرفی و بررسی محصولات )
– محتوای آموزشی نوشتاری ( آموزش یک محصول )
– بازسازی پروژه تنظیم آهنگ ها توسط شما
– دوبله یا ترجمه مجموعه های آموزشی زبان اصلی
– آموزش های اختصاصی ساخته شده توسط شما
– محصولات دیجیتالی مرتبط به سایت
– عرضه وی اس تی و یا سمپل تولید شده توسط شما
– سایر موارد مرتبط …

 

نکته در مورد محتوای نوشتاری :

در موارد ارسال محتوای نوشتاری مرتبط به موسیقی و نرم افزارهای آهنگسازی شامل آموزش نوشتاری یک محصول ، معرفی و بررسی محصولات جدید از کمپانی های مختلف ، مقالات مرتبط با سایت و محصولات ، پست و مطلب با نام شما در وب سایت منتشر خواهد شد و در صورت ادامه همکاری ، یوزرنیم نویسندگی اختصاصی باران بکس با نام اختصاصی به شما اعطا می گردد.

 

نکته در مورد محتوای فروشی و محصولات دیجیتال :

در خصوص همکاری محصولات دیجیتال مرتبط به موسیقی و آهنگسازی ، شامل ترجمه زیرنویس آموزشهای زبان اصلی ، بازسازی پروژه تنظیم آهنگ ها ، آموزش های اختصاصی ساخته شده توسط شما ، ساخت مجموعه سمپل ، مجموعه لوپ و یا وی اس تی اختصاصی توسط شما امکان همکاری به چند شیوه گوناگون وجود دارد که پس از تکمیل و ارسال فرم توسط شما ، حالات مختلف بررسی نموده و با شما در میان گذاشته خواهد شد.

 

تعهد باران بکس :

در صورت ارسال مطالب نوشتاری مختلف و یا محصولات دیجیتالی ذکر شده ، باران بکس تعهد می نماید مطلب و محصول شما به بهترین نحو ممکن در وب سایت Promote شده و با استاندارد ترین و شکیل ترین حالت ممکن از نظر زیبایی و SEO در وب سایت باران بکس درج شود.

 

*
*
*
*
CAPTCHA image

این مورد برای تشخیص انسان و روبات است. از همکاری شما متشکریم.

 

پست رایگان برای اعضای کانال تلگرام باران بکس