امکان خرید آنلاین محتویات سایت باران بکس ، شامل فروش آنلاین وی اس تی و سمپل آهنگسازی ، انواع VST ، Sample ، Loop ، Plugin و آموزشهای آهنگسازی ، تنظیم و موسیقی فراهم شد. در حال حاضر تنها امکان خرید از طریق انتقال بر روی هارد دیسک و فلش مموری وجود دارد. نحوه خرید و لیست محتویات قابل خرید در ادامه شرح داده خواهد شد.

 

قدم اول ، انتخاب محصولات : 

شما عزیزان میتوانید موارد درخواستی خود را از طریق فرم زیر و یا ای دی تلگرام @baranbax1 ( کلیک کنید ) به اطلاع ما برسانید و منتظر پاسخ ما که بسیار سریع خواهد بود ، بمانید. نکاتی که لازم است ذکر نمایید عبارتند از : لیست محصولات مد نظر ، شماره تماس و هر اطلاعاتی که مد نظر شماست.

 

قدم دوم ، اطلاع به ما و جمع حجم و هزینه موارد انتخابی :

پس از انتخاب موارد درخواستی و اطلاع به ما ، جمع موارد انتخابی محاسبه خواهد شد و قیمت را به شما عزیزان اعلام خواهیم کرد.

 

هزینه انتقال ( تعرفه جدید و کاهش یافته ) :

 

ھزینه ھر گیگابایت انتقال به شرح زیر محاسبه می شود :

حجم بین 1 تا 200 گیگابایت ، ھر گیگابایت 1000 تومان

حجم 200 تا 400 گیگابایت ، ھر گیگابایت ، 900 تومان

حجم 400 تا 1 ترابایت ، هر گیگابایت 700 تومان

حجم بیش از 1 ترابایت ، هر گیگابایت 500 تومان

 

قیمت گذاری این سرویس نیز به صورت کاملا منصفانه انجام شده است. بعنوان مثال ، هزینه یک وی اس تی 2 گیگابایتی ، در حالت اول تنها 2000 تومان ، در حالت دوم تنها 1800 تومان و در حالت سوم و چهارم ذکر شده به ترتیب تنها 1400 تومان و 1000 هزار تومان محاسبه شده است. به نحوی که شما کاربر عزیز به هر صورت دیگری قصد خرید داشته باشید مطمئنا هزینه چندین برابر خواهد شد.

 

تخفیف فاکتور + هدیه در تمامی خریدها :

در حجم های بالای 100 گیگابایت ، بسته به اندازه حجم سفارشی ، بلااستثنا در قیمت کلی فاکتور ، به شما تخفیفی تعلق خواهد گرفت. همچنین در تمامی خرید ها بلااستثناء یک پوشه به نام GIFT که شامل موارد هدیه و خارج از لیست شماست نیز بسته به مقدار سفارش اضافه خواهد شد.

 

حداقل میزان خرید :

به دلیل پیچیدگی ھای روش انتقال بر روی ھارد دیسک و فلش مموری ، سفارش ارسالی شما می بایست حداقل حاوی 20 گیگابایت انتقال باشد.

 

روش پرداخت هزینه :

پرداخت هزینه از طریق انتقال کارت به کارت و یا به صورت آنلاین قابل انجام می باشد که روش انجام هریک ، پس از ارتباط با ما به اطلاع شما خواهد رسید.

 

نکاتی در خصوص هارد و فلش : 

– در صورتی که مایل بودید هارد/فلش، توسط خودتان تهیه و برای ما ارسال شود ، در فرم و یا در توضیحات ارسالی به ما ، ذکر کنید.

–  لطفاً دقت نمایید هارد/فلش شما دارای ظرفیت کافی و آزاد جهت کپی محصولات انتخابی باشد.

– در صورتی که مایلید هارد و یا فلش مموری توسط باران بکس برای شما خریداری شود ، به ما اطلاع دهید. بدیهیست در این صورت مدت زمان دریافت هارد و یا فلش به دلیل یک طرفه بودن ارسال کمتر خواهد شد.

– بدیهی است باران بکس هیچگونه مسئولیتی در قبال بروز هرگونه نقص فنی احتمالی بر روی هارد/فلش ارسالی نخواهد داشت.

 

 

نمونه ای از روند انجام سفارش 1 : 

در این قسمت ، یکی از سفارش های موفق انجام شده را مرور خواهیم نمود. در این سفارش ، کاربر نیاز به هارد نیز داشتند و هارد Western Digital My Passport 1TB به انتخاب کاربر ، انتخاب و توسط باران بکس برای ایشان خریداری شد. لیست محصولاتی که کاربر از طریق تلگرام برای ما ارسال نموده بودند ، همان روز بررسی شد و حجم کلی و هزینه نهایی به اطلاع کاربر رسید. پس از تایید و واریز کاربر در همان روز ، هارد برای ایشان تهیه گردید و عملیات انتقال اطلاعات بر روی هارد ایشان آغاز گردید. دقت نمایید تمامی مراحل در همان روزی که این کاربر عزیز لیست محصولات را به ما اعلام کرده و پرداخت هزینه را انجام دادند ، انجام گرفت.

 

پس از انتقال نیز ، هارد به همراه فاکتور در صبح روز بعد برای ایشان از طریق پست پیشتاز ارسال گردید که عکس فاکتور و هارد خریداری شده برای کاربر را مشاهده می کنید :

 

 

و پس از ارسال نیز از طریق تلگرام ، برگه پیگیری مرسوله پیشتاز به همراه کد 20 رقمی پیگیری برای ایشان ارسال گردید و در تمامی مراحل انجام سفارش ، کاربر از طریق تلگرام و یا ایمیل مطلع شد.

 

 

 

نمونه ای از روند انجام سفارش 2 :

و سفارش موفق دیگری را در این قسمت مرور میکنیم. در این سفارش ، کاربر به اندازه تقریبی 64 گیگابایت نیاز به وی اس تی و سمپل و همچنین فلش مموری داشتند. یک فلش مموری Apacer 64 GB USB 3 به انتخاب کاربر ، انتخاب و توسط باران بکس برای ایشان خریداری شد. لیست محصولاتی که کاربر از طریق تلگرام برای ما ارسال نموده بودند ، همان روز بررسی شد و حجم کلی و هزینه نهایی به اطلاع کاربر رسید. پس از تایید و واریز کاربر در همان روز ، فلش مموری برای ایشان تهیه گردید و عملیات انتقال اطلاعات بر روی فلش ایشان آغاز گردید.

 

پس از انتقال نیز ، فلش مموری به همراه فاکتور در صبح روز بعد برای ایشان از طریق پست پیشتاز ارسال گردید که عکس فاکتور و فلش مموری خریداری شده برای کاربر را مشاهده می کنید :

 

 

لیست محصولات سفارش داده شده توسط کاربر را در فاکتور بالا مشاهده میکنید. به ترتیب این لیست ، محصولات به فلش مموری ایشان انتقال داده شد و طبق رسم معمول و همیشگی باران بکس ، پوشه ی GIFT که شامل حجم اضافی و هدیه باران بکس می باشد نیز به محصولات ایشان به رایگان اضافه شد و این هدیه بلااستثناء به تمامی کاربران بسته به مقدار حجم سفارشی ، اهدا می شود :

 

 

و پس از ارسال نیز از طریق تلگرام ، برگه پیگیری مرسوله پیشتاز به همراه کد 20 رقمی پیگیری برای ایشان ارسال گردید و در تمامی مراحل انجام سفارش ، کاربر از طریق تلگرام و یا ایمیل مطلع شد.

 

 

هرگونه سوال و ابهام در خصوص خرید را میتوانید از طریق فرم زیر و یا ای دی تلگرام @baranbax1 ( کلیک کنید ) مطرح کرده و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایید.

 

[contact-form-7 id=”389″ title=”فرم تماس 1″]